Unikanie błędów, czyli dlaczego warto wykonać projekt ogrodzenia?
Unikanie błędów, czyli dlaczego warto wykonać projekt ogrodzenia?

Poznaj niezwykłe możliwości połączenia nowoczesnego ogrodzenia z betonu architektonicznego z technologią oświetlenia LED. 

Wykonanie projektu ogrodzenia za 1zł ? Tak jest to możliwe To artykuł, który inspiruje do podjęcia konkretnych kroków w kierunku nowoczesnego ogrodzenia i wprowadzenia pozytywnych zmian w swoim otoczeniu w oparciu o współpracę z Profesjonalistami. 

czytaj całość »
Rewitalizacja rynku głównego w Nasielsku
Rewitalizacja rynku głównego Nasielsku

Nasza najnowsza realizacja: skwer in. Jana Pawła II w Nasielsku

Dzięki współpracy z naszą firmą, Nasielsk stał się przykładem udanej transformacji przestrzeni miejskiej przy wykorzystaniu elementów małej architektury.

czytaj całość »
Donice Betonowe w Ogrodzie: Sztuka Sadzenia i Pielęgnacji
Donice Betonowe w Ogrodzie: Sztuka Sadzenia i Pielęgnacji

Odkryj, jak stworzyć piękne kompozycje roślinne, które nie tylko podkreślą estetykę Twojego otoczenia, ale także przetrwają wspaniale w trwałych i designerskich donicach. Dowiedz się, jak dobrać odpowiednią glebę, dbać o właściwe nawadnianie oraz wybrać rośliny, które najlepiej będą komponować się z charakterem betonowych donic. Niezależnie od Twojego poziomu doświadczenia ogrodniczego, nasz artykuł pomoże Ci osiągnąć wyjątkowy efekt w aranżacji przestrzeni z wykorzystaniem tych unikalnych donic.

 

czytaj całość »
Beton vs. inne materiały
Niezrównane zalety donic z betonu architektonicznego: Dlaczego to najlepszy wybór do Twojego ogrodu?

Niezrównane zalety donic z betonu architektonicznego: Dlaczego to najlepszy wybór dla Twojego ogrodu?

Donice ogrodowe mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak plastik, ceramika, drewno, metal, kamień naturalny i beton architektoniczny. Oto kilka różnic między tymi materiałami i dlaczego beton architektoniczny często jest uważany za najlepszy wybór.

czytaj całość »
Najnowsza realizacja
Najnowsza realizacja

Nasza najnowsza realizacja: skwer upamiętniający wydarzenia sierpnia 1980 w Gdańsku

Spójrz jak nasze stoły z betonu architektonicznego wspaniale uzupełniły architekturę tego historycznego miejsce, które jednocześnie wpisuje się w życie miasta, integrując się z lokalną społecznością i otoczeniem.

czytaj całość »
Palenisko ogrodowe- modny element architektury w ogrodzie. DIY- zrób to sam.
Palenisko ogrodowe- modny element architektury w ogrodzie. DIY- zrób to sam.

Jak łatwo i szybko możesz zbudować palenisko we własnym ogrodzie?


Dzięki temu niepozornemu akcentowi, każde spotkanie ze znajomymi lub w rodzinnym gronie będą smakować jeszcze intensywniej. Wgłębnik z paleniskiem to ostatnio bardzo modny element architektury w ogrodzie.
Oto kolejny przykład tego, jak ciekawie i przy pomocy gotowych elementów z betonu, można w krótkim czasie, odmienić swoją przydomową przestrzeń.

 

czytaj całość »
Rodzaje ogrodzeń betonowych – które warto wybrać?
Rodzaje ogrodzeń betonowych – które warto wybrać?

Nowoczesne ogrodzenia z betonu architektonicznego - jakie wybrać? Dlaczego warto się na nie zdecydować.

Nowoczesne ogrodzenia z betonu, powstają na dwa sposoby - słupki oraz murki mogą zostać wylane na miejscu budowy lub powstawać znaczne szybciej, na bazie gotowych elementów prefabrykowanych i to na tych technologiach skoncentrujemy się w tym artykule. Czyli wszystko to co warto wiedzieć przed podjęciem decyzji o wyborze odpowiedniego dla naszych potrzeb ogrodzenia.  

czytaj całość »
Beton szary ale niebanalny.
Beton szary ale niebanalny.

Mity dotyczące betonu wciąż psują jego piękna, szarą, minimalistyczną reputację. Czy więc beton jest zły, nudny i szkodliwy dla naszego otoczenia? Czy będąc w mieście wśród szarości ścian, powinniśmy w naszym domu fundować sobie betonową aranżację?

Zanim zostanie wydany wyrok na beton architektoniczny w naszym wnętrzu, może warto zapoznać się z możliwościami, które daje, ze stylem który tworzy i naturalnością, która mu towarzyszy.

czytaj całość »
Jesień i donice z betonu
Jesień i donice z betonu

Zabezpieczenie przed zimowym chłodem roślin, które cieszyły nasze oczy wiosną i latem, powinno być naszym jesiennym obowiązkiem, podobnie jak dostarczanie im wody latem. 

Rośliny w betonowych donicach zostają na zimne miesiące na zewnątrz i trzeba o nie w odpowiedni sposób zadbać.

czytaj całość »
Ogrodzenie z betonu
Ogrodzenie z betonu, murki ogrodzeniowe Torsten, ścianki ogrodzeniowe a betonu, murki L ogrodzenie z betonu architektonicznego

Życie pośród surowej elegancji

Co tak naprawdę decyduje o tym, że otoczenie, w którym mieszkamy, wydaje się eleganckie albo zwykłe? Tym powodem jest ogrodzenie. Ogrodzenie – przedsionek naszego stylu, zapowiedź naszego spojrzenia na wystrój wnętrza, znak naszej indywidualności. 

Czy to jest rozwiązanie właśnie dla Ciebie....?

czytaj całość »
Aranżacja wnętrza „szarego” człowieka
Aranżacja wnętrza „szarego” człowieka

W przeszłości znaliśmy tylko zwykły beton. Zakrywany boazerią, tapetą, z czasem gładzią gipsowa lub gipsowymi płytami. Brzydki chropowaty, synonim PRL-owskich bloków z betonowych płyt łączonych na wielkie kotwy.

czytaj całość »
Architekt o betonie architektonicznym
Architekt o betonie architektonicznym

Architekt o betonie architektonicznym

Rozmowa z Łukaszem Dzierżyńskim, architektem wnętrz z Aparicium Studio

[....]Tak naprawdę wszystko zależy od naszej wyobraźni. Jest to na tyle uniwersalny materiał, że sprawdzi się właściwie w każdym pomieszczeniu czy stylu wnętrzarskim. Jak już mówiłem, wprowadza element surowości do wnętrza, sam w sobie może stanowić główny element wystroju albo być uzupełnieniem dla innych materiałów wykończeniowych, takich jak drewno, szkło, złoto, miedź. Jest bardzo wdzięcznym materiałem do projektowania i pozwala uzyskać zaskakujący efekt w prosty sposób.[...]

 

czytaj całość »
Wiosna w betonie
Wiosna w betonie

Sezon zieleni na tarasie i balkonie warto rozpocząć po przemyśleniu, jaki chcemy uzyskać efekt: zielony czy kolorowy, jakie mamy możliwości zajmowania się naszymi „małymi terenami zielonymi” oraz najważniejszym - w jaki sposób, kształt i rodzaj doniczek na balkonie, wpłynie na podkreślenie charakterystyki aranżacji naszego wnętrza.

 

czytaj całość »

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Potrzebujesz czegoś nietypowego lub większej ilości? A może chcesz zrealizować swój indywidualny pomysł? Skontaktuj się z nami biuro@artline-beton.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl