Na wymiar

Beton architektoniczny Artline bez ograniczeń

Beton architektoniczny coraz częściej odnajduje się w projektach indywidualnych i nietypowych. W rzeczywistości jego możliwości zastosowań ogranicza tylko ludzka wyobraźnia.

Istnieje zarówno w elementach konstrukcyjnych, jak i w kształtowaniu estetyki wnętrz, ogrodu, otoczenia. Możliwości jego zastosowań są wciąż odkrywane.

Możliwość zastosowania betonu architektonicznego

Beton architektoniczny spotykany jest jako element lub cała konstrukcja ścian wewnętrznych i zewnętrznych, słupów, łuków, schodów. 

Z uwagi na plastyczność i różnorodność form i kształtów w konstrukcji budynku, umożliwia tworzenie skomplikowanych brył geometrycznych. 

Doskonale sprawdza się również jako industrialny element minimalistycznego wystroju wnętrz, nowoczesnego ogrodu lub pozwala, za pomocą elementów małej architektury, całkowicie odmienić wygląd znanego parku.

Realizujemy projekty indywidualne oraz nietypowe

Jesteśmy gotowi sprostać wykonaniu wszelkich elementów z betonu architektonicznego Artline, nadać niemal dowolny kształt, fakturę oraz kolor. 

Realizujemy zamówienia na projekty indywidualne do domów, ogrodów, nietypowych ogrodzeń oraz na elementy małej architektury miejskiej, parków oraz aranżacji otoczenia nowoczesnych osiedli.

Współpracujemy z architektami

Współpracujemy z biurami projektowymi i architektami, którzy chętnie doradzą i pomogą odkryć nowe, interesujące rozwiązania

Dyscyplina jakości Artline

Beton architektoniczny Artline jest betonem o wysokiej jakości i trwałości z uwagi na zastosowanie wysokiej dyscypliny jego wykonania, w tym powtarzalnej technologii wykorzystującej mieszankę różnych frakcji kruszyw, odpowiedniego cementu oraz zastosowanie naturalnych domieszek oraz włókna szklanego.  W przypadku większych elementów jest zbrojeny prętami stalowymi gwarantując odpowiednią wytrzymałość. 

Zapraszamy do indywidualnego kontaktu i rozmowy z naszym doradcą pod nr tel. +48 505 918 964 lub e-mail: biuro@artline-beton.pl

 

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Potrzebujesz czegoś nietypowego lub większej ilości? A może chcesz zrealizować swój indywidualny pomysł? Skontaktuj się z nami biuro@artline-beton.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl